KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGO

Kancelaria prawna

Kancelaria powstała w 2003r jako odpowiedź na zapotrzebowanie klientów, by zapewnić pomoc i obsługę prawną o najlepszym poziomie merytorycznym świadczonych w nowoczesnej i elastycznej formie, opartej o nowoczesne rozwiązanie organizacyjne.

Organizacja Kancelarii od początku uwzględniała współczesne trendy, polegające na odchodzeniu od formuły adwokatów i radców prawnych jednoosobowo świadczących pomoc prawną, w kierunku zapewnienia maksymalnej specjalizacji i profesjonalizacji obsługi prawnej, poprzez prowadzenie jej w ramach zespołowych kancelarii prawnych, skupiających prawników o różnej specjalizacji.

Kancelarię tworzy młody i kreatywny zespół prawników oraz specjalistów z innych dziedzin, którego atutem jest duża wiedza, fachowość oraz dobra organizacja pracy.

Kancelaria kładzie nacisk na dostosowanie sposobu świadczenia usług do indywidualnych wymagań Klientów, tak aby najpełniej zadbać o ich interesy. Cenimy sobie sprawy precedensowe, lubimy podejmować nietypowe wyzwania, nie bagatelizując jednak drobnych lub typowych problemów prawnych.

Kancelaria współpracuje ze specjalistami z zakresu prawa i innych dziedzin wiedzy, w tym z pracownikami naukowymi Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, doradcami podatkowymi, firmami consultingowymi, jak również z notariuszami.

Nam hoc natura aequum est neminem
cum alterius detrimento fieri locupletiorem.