DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ

Dochodzenie odszkodowań

Działalność naszej Kancelarii opiera się na zasadzie, iż należy dochodzić sprawiedliwego zadośćuczynienia dla ludzi, którzy ucierpieli na skutek niezawinionego przez siebie wypadku.

Osoby takie, mimo, iż w założeniu są chronione przez rozbudowany system różnorakich ubezpieczeń, w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia są pozostawione same sobie i często czują się bezsilne w walce o uzyskanie należnego im odszkodowania. Jesteśmy dumni z tego, iż skutecznie pomagamy w uzyskaniu odszkodowań, które słusznie im się należały. Możemy pomóc również w Twojej sprawie.

Stosujemy wyłącznie etyczne i przejrzyste metody pracy, działamy z poszanowaniem dla sfery prywatności, oraz uczuć naszych klientów, którzy często znajdują się w dramatycznych sytuacjach.

Dochodzimy odszkodowań za zdarzenia powstałe nawet do 10 lat wstecz. Nasza usługa ma charakter kompleksowy, to znaczy zajmujemy się każdym aspektem związanym z prowadzeniem sprawy, bez angażowania Państwa czasu.

Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych a dzięki wysokiej skuteczności i efektywności jesteśmy w stanie zaproponować najniższe stawki wynagrodzenia za prowadzenie sprawy.

Prowadzimy między innymi następujące rodzaje spraw:

Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. My zaś odpowiemy w jaki sposób możemy pomóc w Państwa sprawie.

Nam hoc natura aequum est neminem
cum alterius detrimento fieri locupletiorem