Windykacja i ochrona płatności

Windykacja

Kontrahenci nie regulujący na czas swoich zobowiązań są tym, czego przedsiębiorcy  najbardziej obawiają się w prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej. Nierzetelny płatnik potrafi bowiem „postawić na głowie” najbardziej przemyślany i precyzyjny biznesplan, nawet a prężnie działające przedsiębiorstwo doprowadzić na krawędź niewypłacalności.

Dlatego też zapobieganie złym praktykom nieuczciwych kontrahentów, a także szybkie, zdecydowane i skuteczne reagowanie na pojawiające się opóźnienia płatnicze staje się dla współczesnej firmy zadaniem równie ważnym jak jej podstawowa działalność.

Warto w tym zakresie zaufać specjalistom i oprzeć się na wiedzy, doświadczeniu Kancelarii Prawnej PRETOR sp. z o.o., której zaangażowanie i posiadanie „narzędzi prawnych” pozwalają na sprawne i skuteczne rozwiązywanie spraw.

Naszym klientom proponujemy zarówno działania z zakresu prewencyjnej ochrony płatności, pozwalające na zmniejszenie ryzyka nieotrzymania zapłaty, jak i specjalistyczne usługi windykacyjne w przypadku kiedy problemy z otrzymaniem płatności stały się już faktem. Proponujemy między innymi:

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Gwarantujemy bezpłatną analizę Państwa sprawy, zaś w trakcie rozmowy z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania dotyczące sposobów windykacji oraz w zależności od specyfiki sprawy, zaproponujemy konkretne sposoby prowadzenia postępowania.

Male nostro iure uti non debemus.