O nas

Kancelaria Prawna PRETOR

oferuje profesjonalną pomoc prawną w zakresie windykacji należności oraz egzekwowania odszkodowań i zadośćuczynień. Specjalizujemy się w procesach związanych ze szkodami majątkowymi, komunikacyjnymi, a także osobowymi.

N

Każdy powierzony nam przypadek analizujemy BEZPŁATNIE. Dzięki temu realnie ocenimy Twoje szanse na zwycięstwo w sądzie i nie narazimy Cię na dodatkowe koszty.

N

Prowizję pobieramy dopiero po wyegzekwowaniu świadczenia.

N

Współpracujemy z doświadczonymi rzeczoznawcami, którzy dokładnie oszacują poniesione przez Ciebie straty. Skutecznie ściągniemy Twoją należność!

N

Nawiązaliśmy współpracę z wykwalifikowanymi lekarzami, podnosząc szansę na zwycięstwo m.in. w sprawach dotyczących szkód osobowych.

Sukces naszych klientów

jest również naszym sukcesem, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci na każdym etapie postępowania czuli się bezpieczni.

Kancelaria działa nieprzerwanie od 2003 roku w tym samym miejscu w centrum Wielunia. Zapewniamy naszym klientom bezpośredni kontakt, możliwość rozmowy, omówienia sprawy w siedzibie kancelarii. Nasze doświadczenie sprawia, że posiadamy stałych, zaufanych klientów. Są to cechy odróżniające nas od innych firm spoza terenu, które działają głównie poprzez agentów.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Prawną PRETOR.

Kancelaria Prawna Pretor Sp. z o.o.

ul. Kilińskiego 8

98-300 Wieluń

Sekretariat/Dział Windykacji i Egzekucji

Dział Odszkodowań

Szkody komunikacyjne: Jacek Kępa